Hotel CDMS KRYSTAL***

Hotel poskytuje ubytování komfortu ***. Je vhodný jak pro turistické skupiny, studentské pobyty, vědecké konference, kongresy a firemní semináře, tak  pro běžnou turistiku.

Ubytování

Kapacita hotelu je cca 500 lůžek ve dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením (sprchový kout nebo vana) s WC, balkonem, telefonem, lednicí a trezorem na recepci. K dispozici jsou pokoje dvou různých ubytovacích a cenových kategorií: STANDARD a KOMFORT.

Poloha

Hotel je výhodně umístěn na hlavní příjezdové trase letiště Václava Havla (Ruzyně) a je v docházkové vzdálenosti od stanice metra "Nádraží Veleslavín" - tj. cca. 5 minut chůze od výstupu ze stanice. Jízda metrem - trasa "A" - do centra Prahy trvá 10 minut.

Stravování

Snídaně je podávána formou bufetu. Pro skupiny lze objednat večeře výběrem z 3 nebo 4 - chodového menu. Ke stravování slouží hotelová restaurace pro 160 osob, Česká hospůdka a Lobby Bar.

Konferenční možnosti

Součástí hotelu jsou moderní kongresové prostory - aula pro 250 osob, 10 učeben a poslu- cháren pro 18 až 100 účastníků. Tyto prostory jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou s možností projekce ze všech dostupných médií. Kongresový sál je vybaven velkoplošnou videoprojekcí a tlumočnickými kabinami, přičemž je možné jej celý ozvučit.

Další služby

Z dalších služeb je zákazníkům k dispozici směnárna, solárium, masáže, kadeřnictví. Nedílnou součástí hotelového zázemí jsou garáže a hlídané parkoviště s celkovou kapacitou 90 osobních vozů.

Ceny

Jednolůžkový pokoj: od 650 Kč do 1300 Kč za noc
Dvojlůžkový pokoj: od 900 Kč do 1850 Kč za noc
Třílůžkový pokoj: od 1350 Kč do 2250 Kč za noc
Cena zahrnuje ubytování včetně bufetové snídaně.

Fotogalerie

 
 


Sympex
Rezervační oddělení - Booking department

+420 604 201 315
krystal@sympex.cz